@ Napínané stropy | Sani - airless maľovanie

Ideálna rovina - Optické zvýšenie stropu

Bezšvosť: naše napínané podhľady a stropy nemajú viditeľné švy a spoje. Táto vlastnosť má vplyv na kvalitu materiálu, ktorý sa nebude rozťahovať. Vďaka tejto vlastnosti budí dokonalý estetický dojem.

Zvýšená pevnosť - fólia sa vyrába z tenkého vystuženého kompozičného plátna s podvojnú impregnáciou polymérovými zmesami. Vysoká mechanická pevnosť plátna spolu s montážnou lištou zaistí dlhoročnú službu: napínané podhľady a stropy časom nezožltnú, neprevysnu a nepoškodí pri bežnom používaní (nadhodenej detské loptičky, štuple od šampanského, "lov komárov" atď.), Strop je možné umyť obyčajným mopom a umývacími prostriedkami.

Rýchlosť inštalácie - montáž napínaných podhľadov a stropov prebieha ďaleko rýchlejšie, než bežná inštalácia sadrokartónových stropov. Inštalácia 30-50 m2 je hotová za jeden deň bez nutnosti vysťahovania nábytku.

Čistota montáže - Možnoť demontáže a spätnej montáže - Nehorľavosť- Nepraskajú, nemenia tvar

Extrémna odolnosť proti vode - podvojná impregnácia plátna zapríčiňuje absolútnu nepriepustnosť a nenasiakavosť vody. Napínané podhľady a stropy ochráni Váš majetok pred následkami vytopeniu. Požiarna bezpečnosť - napínané podhľady a stropy zodpovedajú požiadavkám požiarnej bezpečnosti, ktorý potvrdzuje Certifikát o požiarnej bezpečnosti.

Praktickosť a jednoduchosť používania

Mrazuvzdornosť - napínané podhľady a stropy sú teplotne odolné až do -50 °C.

Bezúdržbové

Ekologická nezávadnosť - napínané podhľady a stropy sú certifikované, čo umožňuje ich uplatnenie v akýchkoľvek obytných a spoločenských miestnostiach.

Vysoké estetické vlastnosti

Možnosť výberu:

Možnosť ľubovoľného motívu - máte fotku s vysokým rozlíšením a priali by ste si ju mať na strope (napríklad modré nebo, oblaky, krajinu)?

200 farebných odtieňov v lesklom alebo matnom prevedení.

Cena napínaných stropov - našou cenovou politikou je garantovať kvalitu napínaných podhľadov a stropov za rozumné ceny

Napínané stropy

Ak máte záujem neváhajte nás kontaktovať.

Všetky potrebné informácie Vám poskytneme na :

0905 943 514